Tulokset

Tulokset 12.1.20

1. Lentis ( Teemu Huhtanen, Petri Virtanen, Erkka Tapola, Juha Silvanto, Oskari Lehto, Elli-Noora Hiltunen,                          Heidi Turtola, Seppo Vahekoski )

2. Koiviston Isku

3. Lehtoset

- mukana myös: Team VaKa , Pohjasakka, Myrskyäijät, Kaupunki, Kokemäki , ERKEME ja RU

 

Tulokset 13.10.19

1. Lehtoset   ( Hellsten Lasse, Lehtonen Risto, Lehtonen Tiina, Valtanen Juha, Valto Kari ja Virtanen Vesa )

2.Koiviston Isku

3. VaKa

- mukana myös: Carpe Diem, Kaupunki , Pohjasakka, Pori Lentis , Valtapallo

 

Tulokset 10.3.19

1. Koiviston Isku ( Aaltonen Janne, Elomaa Juha, Grönberg Markku, Jansson Mikael, Kondrachova Julia, Lehti Harri, Ruokolainen Kauko, Savolainen Lauri, Tammilehto Simo )

2. Lehtoset

3. Äijäpallo

4. Team Vaka

- mukana myös: Kaupunki, Kokemäki, Noormarkun Koitto, Pohjasakka, Valtapallo sekä Var/Sat 

 

Tulokset 13.1.19

1. Lehtoset ( Hellsten Lasse, Lehtonen Risto, Lehtonen Tiina, Lundenberg Olli, Valtanen Juha, Virtanen Vesa )

2. Kaupunki

3. Koiviston Isku

4. Riisvilja-Isoniitty

- mukana myös: Kaaro, Kaikki Karjut, Myrskyäijät, Noormarkun Koitto, Pohjasakka sekä Team VaKa

 

Tulokset 14.10.18

1. Kaupunki ( Aerila Jaakko , Elsilä Kustaa , Kylä-Kause Jarmo , Rauva Lassi , Rauva Risto, Saarivuori Ilkka )

2. Äijät ja Kaunotar

3. Valtapallo

4. Myrsky-Äijät

- mukana myös: Flyingteam, KIF, Kirami, Lehtoset, M-Team ja Team Vaka

 

Tulokset 11.3.18

1. Äijäpallo ( Jukka Karimäki , Juho Lehtonen , Jari Paldanius , Lassi Palmen , Joonas Ranta 

                     sekä Lauri Tuominen )

2. Lehtoset

3. Kaupunki

4. KIF

- mukana myös : BB , LAPU , Ohran Kaatamat , Pyhämaan Pyryt , M-60 sekä Valtapallo

 

Tulokset 14.1.18

1. Äijäpallo  ( Jukka Karimäki , Juho Lehtonen , Lassi Palmen , Riku Rissanen , Lauri Tuominen ja Iida Vatja )

2. Kaupunki

3. Valtapallo

4. Aikamiehet

- mukana myös: BB , KIF , Lehtoset , M-team, Team VaKa sekä Uuno vol.2

 

Tulokset 8.10.17

1. Äijäpallo  ( Jukka Karimäki , Esa Lehtonen , Juho Lehtonen , Seija Liukas , Lassi Palmen ja Lauri Tuominen )

2. Pohjasakka

3. Lehtoset

4. Tiim YoungOld

- mukana myös BB , M-Team , Team VaKa sekä Valtapallo

 

Tulokset 23.4.17

1.Jukka & juniorit ( Jukka Karimäki , Hannu Keskitalo , Esa Lehtonen , Juho Lehtonen , Seija Liukas ja 

                                   Lauri Tuominen )

2. Valtapallo

3. Lehtoset

4. Ollin joukkue

- mukana myös: BB, Dosit , Kaupunki , M-Team , RaBa sekä Rajaton 

 

Tulokset 26.2.17

1. Lehtoset  ( Arvonen Tomi , Järveläinen Tuula , Lehtonen Risto , Valtanen Juha ,

                         Valto Kari ja Virtanen Vesa )

2.Kaupunki

3.Valtapallo

4.Tähtinen

- mukana myös joukkueet: BB , Jukka&juniorit , M-Team , Pohjasakka , SPR , ja 360Plus

 

 

Tulokset 13.11.16

1. Kaupunki  ( Jaakko Aerila , Kustaa Elsilä , Jarmo Kylä-Kause , Heikki Laihanen , Olli Lundenberg

                          ja Risto Rauva )

2. Äijäpallo

3. Lehtoset

4. BB

- mukana myös joukkueet: Afganistanilaiset Nuoret , Kromi-Volley , M-Team , Pohjasakka , Valtapallo 

ja 360 Plus

 

 

Tulokset 13.3 2016

1. Valtapallo

2. Lehtoset

3. Torm/Lee

4. Kaanaanmaa

- mukana myös: BB , Kaupunki , Pohjasakka, Päivin joukkue , Seminaarinmäen Hedelmäagentit ja Seminaarinmäen Palloilijat

 

Tulokset 10.1.2016

1. BB  ( Hamid Abbas , Järvi Jari , Myllymäki Anssi , Myllymäki Juha , Savila Ari ja Toronen Riia )

2. Lehtoset

3. Päivin joukkue

4. Torm / Lee

- mukana myös: Kaupunki , Kädettömät , Seminaarinmäen NMKY , Sempun Sähikäiset , Uno-Volley ja         Äijäpallo 

 

 

Tulokset 18.4.2015

 

1. Mama & The Papas  ( Timo Lähteenmäki, Esa Saarinen, Olli Saarinen, Sirpa Saarinen, Ville Saarinen,Esko                                              Vuorinen,Olli Vuorinen ja Harri Åman )

2. Lappilaiset

3. Valtapallo

4, Susiraja

- mukana olivat myös joukkueet: Pohjasakka, Päivin joukkue, Torm/Lee, Kaupunki, BB ja Seminaarinmäen Urheilijat

 

Kiitos jälleen osallistumisesta!

 

Tulokset 8.2.2015

 

1. Lehtoset ( Hellsten Lasse , Järveläinen Tuula , Lehtonen Risto , Lehtonen Tiina , Lundenberg Olli ja

                     Valtanen Juha )

2. Torm / Lee

3. Päivin joukkue

4. Kaupunki

- mukana olivat myös joukkueet:

Pohjasakka , BB, Vähän Ihanat , Seminaarinmäen Urheilijat , Ope Opiskelijat ja 360+

 

 

13.4.2014

 

1. POHJASAKKA   ( Haapanen Olli . Huhtasalo Juha , Kotiranta Sakari , Mahkonen Kalle , Mahkonen Terhi , 

                                    Stenius Kai ja Varjonen Sakari )

2. TORM / LEE

3. TurSka

4. KAUPUNKI

Mukana olivat myös joukkueet:

A-Siipi , Päivin joukkue , Re(i)lax , Uno-Volley ja Yrittäjät